ویشکا آسایش به قله دماوند صعود کرد

توسط

ویشکا آسایش بازیگر سینما، که در مجسمه سازی و طراحی صحنه و لباس هم فعال است، صبح روز یکشنبه 24 شهریور به قله دماوند صعود کرد تا به شکل حرفه ای پا به دنیای کوهنوردی بگذارد.

ویشکا آسایش پیش از صعود به قله دماوند درباره انگیزه اش از این کار گفته بود: «سراغ کوهنوردی نرفتم که ماجراجویی کنم یا از خودم قهرمان بسازم. کوهنوردی خیلی برایم جدی است. اصلا شوخی نمی گیرم. بدون حرف پیش، برنامه ام این است که هفته ای یک بار کوه های حرفه ای را بروم. دیگران را نمی دانم اما من خودم دوست دارم مدام از آن چیزی که هستم یکی دو قدم جلوتر بروم چون دیگر بازیگری صرف، راضی ام نمی کند یعنی دیگر بعد از بازی در یک نقش، حس نمی کنم کار خیلی شاقی انجام داده ام یا مثلا موفقیت ها در این عرصه برایم کافی نیست».

ویشکا آسایش بر فراز قله دماوند

او در ادامه تاکید کرده که قصد دارد کوهنوردی را به شکل حرفه ای ادامه دهد: «دلم می خواهم کاری را که خیلی دوستش دارم دنبال کنم. اگر کاری را شروع می کنم همین طوری تفریحی نیست یک سری از کارها برای من جدی است و خودم را مجبور می کنم در آن ها به حد حرفه ای برسم. به طور کلی هر چه کار سخت تر باشد برای من جذابیت بیشتری دارد. دوست دارم سختی بکشم و محدودیت هایم را بشکنم. فکر می کنم آدم وقتی از پس یک کار سخت بربیاید قطعا در کارهای بعدی هم موفق تر است.

گفتنی است؛ ویشکا آسایش اوایل سالجاری گفته بود: «فعلا برنامه خاص در عرصه بازیگری ندارم گرچه چند پیشنهاد را بررسی می کنم اما در ادامه فعالیت های ورزشی که سال های گذشته نیز مشغول آن بودم قصد دارم حداکثر تا نیمه اول سال برای بار دوم قله دماوند را صعود کنم

1 نظر
  1. حسین قراگوزلو 8 سال قبل
    پاسخ

    سلام سرکار خانم آسایش. تبریک میگم بهتون. امیدوارم که همواره در همه امور با جدیت و پشتکار موفق باشید. پیشنهاد می کنم، در گروه مناسبی از کوهنوردان عضو و حتما سنگنوردی و … رو فرا بگیرید که لازمه یک کوهنورد حرفه ای ارتقاء خود در رشته های مرتبط است. با آرزوی همیشگی سلامتی و موفقیت برای همه هنرمندان خوب و مردمی

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید