خداحافظی با یاهو مسنجر

توسط

شرکت یاهو در تاریخ 22 خرداد 95 اعلام کرد که پیام رسان یاهو مسنجر را در تاریخ 5 آگوست 2016 (15 مرداد 95) به صورت رسمی تعطیل می کند. از چندین ماه قبل، دانلودهای نسخه های پیشین این پیام رسان دیگر در یاهو در دسترس نیستند و پس از این تاریخ کاربران حتی دیگر قادر به وارد شدن به این برنامه و ارسال پیام نیز نیستند.

علاوه بر اینکه کاربران امکان وارد شدن به یاهو مسنجر به صورت رسمی و ارسال پیام را نخواهند داشت، همچنین از طریق دیگر نرم افزار های طرف سوم نیز نمی توان از این پیام رسان استفاده کرد.

این نرم افزار خاطره انگیز اواخر 1990 از طرف شرکت یاهو منتشر شد و خیلی زود توانست کاربران زیادی را بدست آورد.

خداحافظی با پیام رسان یاهو مسنجر

سخنگوی این شرکت اعلام کرده که این پیام رسان مخصوصا در کشورهای آسیایی-اقیانوسیه طرفداران زیادی داشته است. اما اکنون یاهو یک پیام رسان بین پلتفرمی دارد که ظاهری بسیار مدرن تر پیدا کرده است. وی گفت: دسامبر سال 2015 ما یک Yahoo Messenger جدید برای موبایل، وب و ایمیل یاهو در دسکتاپ با ظاهری مدرن معرفی کردیم. این تغییر بزرگ در ظاهر همچنین سرعت بسیار بیش تر، امکان ارسال پیام ها به صورت هوشمند، تصاویر و حتی تصاویر گیف را در گفتگوهای تک به تک فراهم می کند. در حالی که سعی کرده ایم ارتباط قوی بین محصول خاطره انگیز قبلی و پیام رسان جدید برقرار کنیم، اما تمام کاربران خود را تشویق می کنیم که به یاهو مسنجر جدید مهاجرت کنند، چرا که یاهو مسنجر قدیمی از تاریخ 5 آگوست دیگر پشتیبانی نخواهد شد. ما همچنان تمرکز ویژه ای روی پیام رسان جدید خود قرار خواهیم داد و هدف ما فراهم آوردن بهترین تجربه برای کاربران خودمان است.

پیام رسان قدیمی یاهو از تاریخ 15 مرداد ماه دیگر در سیستم عامل های ویندوز، مک، اندروید و iOS پشتیبانی نخواهد شد. یاهو طی چند ماه پیش در تلاش برای از بین بردن سرویس های غیرضروری است که دیگر کاربران خود را از دست داده اند. برای مثال می توان همین یاهو مسنجر یا دیگر مجله های دیجیتالی این شرکت را نام برد.

یاهو همچنین اعلام کرده است که از اول سپتامبر سرویس Yahoo Recommends را که ابزاری برای پیشنهاد خواندن مقاله ها در اینترنت است دیگر پشتیبانی نخواهد کرد.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید