روشهای یافتن سایت های مشابه در اینترنت

توسط

مطمئنا با من موافق هستید که وب سایت‌ها و صفحات فوق‌العاده‌ی زیادی روی اینترنت وجود دارند که من و شما از آن‌ها بی اطلاع هستیم. حتی اگر جامعه بررسی شده را کاهش دهیم و بین وب سایت‌های فارسی هم بررسی کنیم، باز هم موارد زیادی وجود خواهد داشت. برای مثال فردی علاقه‌مند به مطالعه‌ی وب سایت‌ها و تازه‌های تکنولوژی است و همیشه مطالب چندین وبسایت را مطالعه می‌کند. اکنون او به دنبال وب سایت‌های جدید می‌گردد و قصد دارد موارد و تازه‌های بیشتری را بررسی کند. بهترین روش یافتن وب سایت‌های مشابه با توجه به نیاز‌های فرد مورد چیست؟

شاید موتورهای جستجو مانند گوگل بهترین انتخاب باشند که براساس کلمات کلیدی، شما را در یافتن موضوعات مورد نظرتان هدایت می‌کنند، اما مشکلی وجود دارد و آن اینکه چگونه از بین انبوه صفحات و وب سایت‌های یافته شده، به موارد مورد نظر خود برسیم؟

روش بهتری را به شما توصیه می‌کنم. سرویس‌های وجود دارند که شما به وسیله‌ی الگوریتم‌های خاص جستجوی آن‌ها، به سرعت وب سایت‌های موردنظرتان را خواهید یافت. این روش بهتر نیست؟ طی جستجوهایی که داشتم، چند سرویس یافتن وب سایت‌های مشابه روی اینترنت را برایتان معرفی می‌کنم.

http://www.xmarks.com
http://www.similarweb.com
http://www.similarsites.com
http://www.topsimilarsites.com
http://www.similarsitesearch.com
http://insuggest.wordpress.com

آیا شما سرویس مشابه دیگری، که وظیفه‌ مشابهی داشته باشد را می‌شناسید؟ اگر پاسختان مثبت است، چرا در قسمت دیدگاه‌ها به دوستانتان معرفی‌اش نمی‌کنید؟

برچسب ها :
1 نظر
  1. رضا 8 سال قبل
    پاسخ

    قم شده

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید