یافتن سایت های مشابه در اینترنت

مطمئنا با من موافق هستید که وب سایت ها و صفحات فوق‌العاده زیادی بر روی اینترنت وجود دارند که من و شما از آن ها بی اطلاع هستیم. حتی اگر محدوده مورد نظر جهانی و مورد بحث را کاهش دهیم و فقط در بین وب سایت های فارسی بررسی کنیم، باز هم موارد زیادی وجود خواهد داشت.

برای مثال فردی علاقه مند به مطالعه وب سایت ها و تازه های تکنولوژی است و همیشه مطالب چندین وب سایت را مطالعه می‌کند. اکنون او به دنبال وب سایت های جدید می گردد و قصد دارد موارد و تازه های بیشتری را بررسی کند. بهترین روش یافتن وب سایت های مشابه با توجه به نیاز‌های فرد مورد چیست؟

شاید موتورهای جستجو مانند گوگل بهترین انتخاب باشند که براساس کلمات کلیدی، شما را در یافتن موضوعات مورد نظرتان هدایت می کنند، اما مشکلی وجود دارد و آن اینکه چگونه از بین انبوه صفحات و وب سایت های یافته شده، به موارد مورد نظر خود برسیم؟

روش بهتری را به شما توصیه می کنم. سرویس‌های وجود دارند که شما به وسیله الگوریتم های خاص جستجوی آن ها، به سرعت وب سایت های مورد نظرتان را خواهید یافت. این روش بهتر نیست؟ طی جستجوهایی که داشتم، چند سرویس یافتن وب سایت های مشابه روی اینترنت را برایتان معرفی می کنم.

http://www.xmarks.com
http://www.similarweb.com
http://www.similarsites.com
http://www.topsimilarsites.com
http://www.similarsitesearch.com
http://insuggest.wordpress.com

آیا شما سرویس مشابه دیگری، که خدمات‌ مشابهی را ارائه می دهد را سراغ دارید؟ اگر پاسخ تان مثبت است، لطفا در قسمت دیدگاه ها آدرس سایت ها را به ما معرفی کنید.

1
اشتراک‌گذاری

1 دیدگاه

  1. رضا

    قم شده

ارسال پاسخ