کارگاه عکاسی و مستندنگاری هیمالیانوردی استان تهران

توسط

دومین اردوی آموزشی – تئوری با عنوان «عکاسی و مستندسازی در صعودهای بلند» توسط کارگروه هیمالیانوردی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی تهران؛ کارگروه هیمالیانوردی و صعودهای بلند هیئت کوهنوردی استان تهران بر اساس اعلام قبلی و تقویم برنامه ریزی شده کارگاه ها و اردوهای استعدادیابی و آموزشی هیمالیانوردی در روز پنجشنبه مورخ 2  دی ماه کارگاه آموزشی مستندسازی در کوهنوردی و صعودهای برون مرزی را از ساعت 12:30 الی 18:30 در محل باشگاه کوهنوردی تهران برگزار کرد.

این کارگاه با مباحث آموزشی پخش فیلم مستند کوهنوردی در ارتفاعات، هنر و تکنیک های عکاسی در ارتفاعات، فیلمبرداری و مستندسازی و نقش آن در صعودهای برون مرزی و تکنیک های عکاسی در کوهستان با موبایل با تدریس آقایان محمد نصیری و محمدرضا افکاری صورت گرفت.

هم چنین در بخش پایانی با حضور آقای طایی مدیر فروش شرکت اطلس پیمایش (گارمین) توضیحاتی در خصوص محصولات شرکت گارمین که می تواند در این زمینه به کوهنوردان کمک کند برای کارآموزان ارائه دادند، همچنین در حین برگزاری کلاس با حضور آقای رمضانی رییس هیئت کوهنوردی استان، ایشان صحبت هایی در خصوص فعالیت های صورت گرفته توسط کارگروه هیمالیانوردی و صعودهای بلند و همچنین نقش مهم آموزش در فعالیت های برون مرزی اشاره کردند.

هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران و کارگروه هیمالیانوردی و صعودهای بلند این هیئت، مراتب تقدیر و تشکر از مدرسین کارگاه و همچنین مجموعه باشگاه کوهنوردی تهران جهت قرار دادن فضای آموزشی مناسب را دارد.

گزارش: محمدرضا افکاری
عکس ها: ابوالفضل عرب

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید