آمدن 32مین تیم فوتبال حاضر در جام جهانی به توئیتر

توسط

تب و تاب جام جهانی فوتبال در برزیل با حضور تیم فوتبال کشورمان در این دوره بیشتر شده است و روزشمار شروع بازی های تیم ملی ایران با رقبای خود آغاز شده است و بی صبرانه منتظر رودررویی تیم فوتبال کشورمان در جام جهانی هستیم.

حواشی این دوره با حضور ایران در جام جهانی در فضای مجازی نیز جالب بود و خبرهای جالبی در برخی سایت ها از پیراهن تیم ملی و نماد یوزپلنگ نقش بسته شده در آن (برخی سایت ها اعلام کردند که نقش یوزپلنگ ایرانی طراحی شده در پیراهن تیم ملی یوزپلنگ ایرانی نبوده و تصویر یوز آفریقایی بوده و فدراسون فوتبال با پرداخت هزینه ای اندک آن را خریداری کرده است و جالب تر اینکه این تصویر فروش همگانی دارد!) تا حاشیه ی توئیتری آن مورد توجه یوزرهای مختلف قرار گرفته است.

از تقریبا دو هفته پیش خبری جالب منتشر شده بود که گویا از بین 32 تیم حاضر در جام جهانی تنها تیم فوتبال ایران و بازیکنانش اکانت تایید شده ای در توئیتر ندارند و علاقه مندان به تیم ایران نمی توانند خبرهای مربوط به ایران را از طریق توئیتر دنبال کنند در حالی که معمولا بازیکنان هر تیمی در شبکه های اجتماعی محبوب اکانت تایید شده ای دارند تا دوستداران و طرفدارانشان از این طریق آنها را دنبال کنند.

این خبر وقتی جالب تر شد که مشخص شد حسین ماهینی مدافع تیم پرسپولیس یک حساب توئیتری تایید شده داشته و با خبرساز شدن نبود هیچ بازیکن ایرانی در توئیتر، اکانتش محبوب شده و ماهینی با اطلاع از این خبر که تصور می شد بازیکنان ایرانی در توئیتر نیستند، کمک کرد تا خلعتبری و سردار آزمون نیز توئیتری شوند و به نوعی سی و دومین تیم حاضر در جام جهانی را به توئیتر اضافه کند. این خبر به قدری برای توئیتری ها جالب بود که آقای جک دورسی از بنیانگذاران توئیتر حضور ماهینی در توئیتر را خوش آمد گفت و اکانت ورزشی توئیتر نیز حضور سه بازیکن ایرانی در توئیتر را نشانه حضور سیو دومین تیم حاضر در توئیتر دانست.

در همان روز آقای ظریف که برای گفتگو با گروه 1+5 در وین بود به اردوی تیم ملی که در وین اردو زده بودند رفت و ماهینی تصاویری از این دیدار را در اکانت توئیتر خود اضافه کرد تا تاییدی دیگر بر حضور فوتبالیست های ایرانی در توئیتر باشد. جالب اینکه آقای ظریف که خود در توئیتر اکانت تایید شده ای دارند نیز تصاویری از دیدارش با بازیکنان ایران در وین را در اکانت توئیتری خود گذاشت تا به این شکل از فوتبالیست های ایرانی توئیتی داشته باشد.

به این ترتیب و با حضور سه بازیکن ایرانی در توئیتر یوزرهای ایرانی حاضر در توئیتر می توانند توئیت ها و یا حتی تصاویر selfie احتمالی اضافه شده توسط آنها را دنبال کرده و حس همراهی نزدیکتری با تیم ملی ایران در جام جهانی داشته باشند.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید